Nog maar anderhalve week geleden showde Cazal voor het eerst op de catwalk in een spraakmakende en door de media bejubelde show op de Amsterdam Fashion Week, de afgelopen dagen opende New York traditiegetrouw de carrousel van Fashion Weken. Vandaag en morgen nog shows in New York, gevolgd door Londen (van 18 tot en met 22 september, Milaan (van 23 tot en met 29 september) en Parijs (van 29 september tot en met 7 oktober). Van beroemde modehuizen tot en met kleine opkomende merken, allemaal showen we er hun nieuwe collecties voor voorjaar/zomer 2026. Het leuke is dat vrijwel al die shows voor iedereen via streams live te zien zijn.
Dus verkoop je monturen en zonnebrillen van Chanel, Dior, Chloé, Loewe, Calvin Klein, Balmain, Valentino, Armani, Tom Ford, Max Mara, Zegna, Gucci of van welk andere modemerk dan ook, kijk dan even mee want er is geen betere manier om beter te begrijpen waar elk merk voor staat en je merkbeleving van al die merken een boost te geven. Vaak kondigen de grote modehuizen hun shows op sociale media aan en kan je daar ook gemakkelijk meekijken. De volledige show agenda’s vind je op de overzichtspagina’s van de verschillende modeweken.
Zoals gezegd, New York is al in volle gang met als 1 van de belangrijkste shows die van Calvin Klein. Wij letten daarbij natuurlijk vooral op de monturen en zonnebrillen. Creative Director Veronica Leoni volgde de trend naar meer futuristische vormen met 2 opvallende blikvangers. Tof!













