We zijn net terug van een drukbezochte OPTI in München en de koffer voor de MIDO in Milaan is alweer ingepakt. Daarna hebben we even een paar weken zonder grote events en dan volgen het NCC in Veldhoven en de Eyewear Design Week in New York. Beiden in hetzelfde weekend. New York van 5 tot 8 maart en het NCC op 8 en 9 maart.

Twee interessante evenementen voor dezelfde branche maar met een nogal verschillende insteek. Oogzorg met de focus op contactlenzen op het NCC en oogmode- en design op verschillende plekken in New York door een aantal organisaties die samen de Eyewear Design Week vormen. Van beurzen als LOFT en EYECON tot bedrijven als Kering, Marcolin, Thélios en EssilorLuxottica. Samen zijn zij min of meer de opvolger van de traditionele Vision Expo die hiervoor altijd in New York gehouden werd. Voor wie eens iets anders wil en een weekje New York wil combineren met een inkijkje in de Amerikaanse optiekbranche, natuurlijk altijd een verleidelijke optie.
Wil je niet zo ver reizen maar wel een heel leuk weekend hebben, dan ben je 15 en 16 maart natuurlijk welkom op de NanaWoody&John Day(s) at the Beach in Grand Hotel Huis ter Duin waar de exposerende firma’s je van zondag op maandag graag een gratis kamer aanbieden.
Kortom, informatie en inspiratie overal en zo wil je maar wilt!










