Even wegdromen in Villa d’Este aan het Como meer

mei 1, 2025

Post image for Even wegdromen in Villa d’Este aan het Como meer

Gisteren zette Chanel de film van de presentatie van de cruisecollectie 2025/2026 online op de eigen website. Een mooier decor dan het iconische luxe hotel Villa d’Este is bijna niet denkbaar. Chanel noemt het zelf een ode aan filmische glamour en het plezier om je mooi aan te kleden.

Wat we zien zijn parelsnoeren, zwarte zonnebrillen en lange handschoenen, pailletten en lamé maar ook baljurken van tafzijde, een jumpsuit met open rug en lange capes. Kortom zorgeloze elegantie en een feestelijke spirit die je doen verlangen naar een hele lange zomer met heerlijke dagen en mooie avonden met vrienden.

Let vooral ook even op de zonnebrillen. We zeggen het al een poosje maar zien het veel te weinig in de winkels. Naast de grote glamorous modellen die er altijd wel zijn is de trend nu echt klein, smal en scherp gesneden. In ovaal, meer rechthoekig of variaties daarvan! Nog niet ingekocht? Nu doen. Op de terrassen in Milaan, Amsterdam en Haarlem waar ik de afgelopen weken was, zag ik jonge vrouwen alleen maar met dit type zonnebril!

Be Sociable, Share!

Previous post:

Next post: