
Club BRILLANT is een enthousiaste sponsor van model en atlete Janneke Scherpenhuyzen. De club zorgt ervoor dat zij altijd de nieuwste Evil Eye sportbrillen heeft zodat zij door ze zelf te dragen via haar sociale media met veel volgers het dragen van sportbrillen door atleten kan promoten. Door bij iedere ‘sportbrillen’ post Club BRILLANT te taggen laat ze tegelijkertijd zien dat je die sportbrillen natuurlijk het beste bij je lokale opticien kunt kopen.

Maar de Club van ambitieuze en enthousiaste top-opticiens gaat graag nog een stapje verder om zo veel mogelijk publiciteit te genereren.
Zondag 1 juni organiseert het bijvoorbeeld de eerste Club BRILLANT Trail Experience. Enthousiaste lopers kunnen zich inschrijven en die dag samen met Janneke een mooie trail in de buurt van Nijmegen lopen.
Deze Experience is niet alleen voor iedereen in de optiek hoewel die natuurlijk allemaal van harte welkom zijn maar voor iedereen die die zondag graag een lekker stuk willen rennen en nieuwsgierig is naar de tips en tricks van een specialist als Janneke.
Klik op deze link om er meer over te lezen en je aan te melden!
